Wyższa Szkoła Techniczno - Ekonomiczna w Warszawie - Futurus
Władze Uczelni
Rektor WSTE

prof. dr hab. inż. Jerzy Kisilowski - wybitny naukowiec łączący doświadczenie akademickie z praktyką zarządzania dużymi podmiotami gospodarczymi. Autor ok. 230 prac naukowych, wykładał m.in. na Uniwersytetach w Hannowerze, Illinois, Chicago, Chamaign, Stuttgart, Indiana Institute of Technology. Autor wielu systemów informatycznych dla biznesu i nauki. Członek Nowojorskiej Akademii Nauk; posiada tytuł Złotego Inżyniera RP.

Prorektor WSTE

prof. nzw. dr inż. Kornel Wydro - specjalista z zakresu automatyki i technik informacyjnych. Posiada wieloletnie doświadczenie dydaktyczne i organizacyjne polskich uczelniach technicznych. Autor 140 publikacji naukowych z zakresu automatyki, telekomunikacji i problematyki społeczeństwa informacyjnego; ma w dorobku uczestnictwo w wielu radach i komitetach naukowych oraz ciałach kierowniczych, w tym Senacie Politechniki Warszawskiej.

Dziekan Wydziału Informatyki

prof. nzw. dr. inż. Małgorzata Leszczyńska - specjalista z zakresu zastosowań technik informatycznych. Posiada znaczący dorobek akademicki, m.in. na Politechnice Warszawskiej.

Dziekan Wydziału Stosunków Międzynarodowych

prof. nzw. dr. inż. Marek Kisilowski - Dziekan Wydziału Stosunków Międzynarodowych, doktor nauk ekonomicznych, specjalista w zakresie ubezpieczeń i wykorzystania technik informatycznych w zarządzaniu oraz zarządzania wiedzą w organizacjach; posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych i w kierowaniu organizacjami edukacyjnymi i medycznymi.

Aktualności
Zapisz się do WST-E w Centrum
Od 15 czerwca otwarte będzie Centrum Rekrutacyjne WST-E. Centrum jest dogodnie zlokalizowane w Śródmieściu przy ul. Krochmalnej 57 paw. 1 . Zapraszamy w od poniedziałku do soboty w godz. 12 - 19. Równocześnie cały czas przyjmujemy dokumenty w Centrum Dydaktycznym w Miedzeszynie przy ul. Szachowej 1.
Zapisać się możesz również w Słupsku, Szczecinie i Przemyślu .